سنگ ورقه‌ای تنه‌درختی سمنان

آیا برای شما هم پیش آمده که هنگام گذر از جلوی یک ساختمان، زیبایی خیره کننده آن توجهتان را جلب کرده و تصویری از نمای ساختمان برای همیشه در خاطر شما ثبت شده باشد؟ سنگ ها از نمونه مواد و مصالحی هستند که به کارگیری آن‌ها به عنوان سنگ نما می‌تواند چنین جلوه‌ای به ساختمان‌ها بدهد و آنها را در چشم‌ها و لنز دوربین‌ها جاودانه کند.

سنگ ورقه‌ای تنه‌درختی سمنان یکی از پرکاردترین و محبوب‌ترین سنگ‌های ساختمانی در ایران به شمار می‌رود. این سنگ مزایا و ویژگی‌های منحصر به فردی دارد که توجه هر خریداری را به خود جلب می‌کند.

سنگ ورقه‌ای تنه‌درختی سمنان یکی از زیباترین سنگ های معدن سمنان، مناسب نما است که طرح آن شبیه تنه درخت است. سنگ ورقه‌ای تنه‌درختی سمنان دارای رگه هایی به رنگ کرمی و پرتقالی است. این سنگ زیبا حس و حال چوب و تنه درخت را در دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان زنده می کند و با چند طرح متنوع و زیبا در دسترس شما است.

سنگ ورقه‌ای تنه‌درختی سمنان به دلیل مقاومت خوب در برابر سرما، گرما و نورخورشید و گوناگونی در طرح و رنگ، این سنگ را به یکی از سنگ‌های مورد علاقه مردم تبدیل کرده است و هچنین این سنگ از قیمت بسیار مناسبی برخوردار می‌باشد.

سنگ تنه‌درختی سمنان یکی از انواع سنگ‌های ساختمانی می‌باشد که از طرفداران بسیار زیادی برخوردار بوده و در دسته سنگ‌های رنگی قرار دارد این سنگ چند سالی است که رونق بسیاری یافته است و در سازه‌های ساختمان کاربرد دارد.

سنگ ورقه‌ای تنه‌درختی سمنان چه تفاوتی با لاشه آن دارد ؟

این سوال یکی از مهمترین سوالاتی است که به فکر هر خریدار این سنگ می‌افتد.

ابتدا باید گفت که سنگ های ورقه‌ای، سنگ هایی هستند که دستخوش تغییر نمی شوند و به صورت طبیعی روانه بازار می شوند اما به سنگ های ورقه‌ای که شکسته شده اند و به سنگ های کوچک و نامنظم تبدیل شده اند را سنگ لاشه می‌گویند و کیفیت و قیمت کمتری نسبت به سنگ ورقه‌ای دارند.

سنگ مالون چیست ؟

سنگ‌های ورقه‌ای در صورتی که برش خورده و تغییراتی چون تراشکاری یا شکستن روی آن‌ها انجام شود، تحت عنوان سنگ مالون به بازار عرضه می شود و معمولا شکل مکعبی و ناهمسان دارند که معمولا پیمانکارها با چکش و فرز قسمت های اضافی را جدا می‌کنند.

قیمت این سنگ ؟

قیمت این سنگ نسبت به کارایی که دارد بسیار مناسب و به صرفه میباشد. امروزه به دلیل بالا و پایین شدن قیمت ها نمی‌توان حدس زد که چقدر باید برای خرید این سنگ هزینه کنید. شما می‌توانید با مشاوره ما در ارتباط باشید تا قیمت سنگ ورقه‌ای تنه‌درختی سمنان را به اطلاع شما برساند.

ویژگی‌های سنگ ورقه‌ای تنه‌درختی سمنان
  •  سطح صاف و روشن
  •  مقاومت بالا در برابر سرما و گرما
  •  رنگ زیبا
  •  قیمت بسیار مناسب
کاربرد های سنگ ورقه‌ای تنه‌درختی سمنان

سنگ ورقه‌ای تنه درختی قواره و درهم
سنگ ورقه‌ای تنه درختی سمنان به صورت درهم و قواره موجود می‌باشد که شما می‌توانید به صورت متری و تنی سفارش دهید. به درخواست شما (سایز مد نظر شما) سنگ‌ها برش داده می‌شوند.

جهت مشاوره، اطلاع از قیمت و یا سفارش خود با مشاور ما در ارتباط باشید یا با شماره های زیر تماس بگیرید.

۰۹۱۲۳۲۶۰۷۹۸    –       ۰۹۱۲۳۴۷۷۸۱۷