سنگ ورقه‌ای زرد سمنان

سنگ های ورقه ای دارای تنوع رنگ و جنس گسترده ای هستند. این سنگ های ورقه‌ای با توجه به اندازه قواره، استحکام و سایر خصوصیات برای کف و نما سازی و به طور عمده در محوطه سازی پارک ها به کار می روند. قیمت این سنگ ها نیز نسبت به کارایی های که دارند بسیار به صرفه می‌باشند و از مقاومت بالایی برخوردار هستند.

سنگ ورقه ای زرد سمنان سنگی مرغوب و خوش رنگ اما نه چندان مقاوم می‌باشد و گاهی اوقات با گذشت زمان رنگ این سنگ ها از بین می‌رود و رنگ کرمی به خود می‌گیرند.

کاربرد این سنگ ورقه ای برای اجرای نما بهتر از کار کف بوده، ولی برای سنگفرش محوطه های کم تردد می‌توان از این سنگ اسفاده کرد.
سنگ ورقه‌ای زرد سمنان دارای قواره های بزرگ تا متوسط و طیف رنگ بین نخودی و کرمی کمرنگ و پررنگ است.سنگ ورقه‌ای زرد به علت رنگ جذاب و روحیه بخش باعث ایجاد روحیه بالا و زیبایی فضای باغ و پارک و ویلا می شود.

این سنگ ها معمولا جنس شان خیلی نرم تر و خیلی ملایم تر نسبت به سنگ های دیگر میباشد، سنگ لاشه ورقه ای زرد سمنان مقاومتی کمتر نسبت به سنگ‌های قهوه‌ای کاشان و دماوند و سنگ‌های مشکی میگون و سنگ‌های پرتغالی مشهد دارند.
قواره های با ضخامت کمتر از 6 سانتیمتر به صورت متری و قواره های در هم با ضخامت بیش از شش تا حدود ده سانتیمتر به صورت تنی به فروش می رسد.

با سنگ های لاشه سمنان آبنما و قابهای پنجره و جاهایی که آب زیاد با آن برخورد نداشته باشد اجرا می‌شود چون اگر با آب تماس زیاد داشه باشد باعث از بین رفتن رنگ آن می‌شود.
کسانی که در مناطق سردسیر زندگی می‌کنند خرید این سنگ ورقه‌ای زرد سمنان برای آن ها توصیه نمی‌شود.

سنگ ورقه‌ای زرد سمنان چه تفاوتی با لاشه آن دارد؟

این سوال یکی از مهمترین سوالاتی است که به فکر هر خریدار این سنگ می‌افتد.

ابتدا باید گفت که سنگ های ورقه‌ای، سنگ هایی هستند که دستخوش تغییر نمی‌شوند و به صورت طبیعی روانه بازار می‌شوند اما به سنگ‌های ورقه‌ای که شکسته شده اند و به سنگ‌های کوچک و نامنظم تبدیل شده‌اند را سنگ لاشه می‌گویند و کیفیت و قیمت کمتری نسبت به سنگ ورقه‌ای دارند.

قیمت این سنگ چقدر است؟

قیمت این سنگ نسبت به کارایی که دارد بسیار مناسب و به صرفه میباشد. امروزه به دلیل بالا و پایین شدن قیمت ها نمی‌توان حدس زد که چقدر باید برای خرید این سنگ هزینه کنید. شما میتوانید با مشاوره ما در ارتباط باشید تا قیمت سنگ ورقه‌ای زرد سمنان را به اطلاع شما برساند.

ویژگی‌های سنگ ورقه‌ای زرد سمنان
  • رنگ زیبا و منحصر به فرد
  • سطح صاف
کابرد سنگ ورقه‌ای زرد سمنان

سنگ ورقه‌ای زرد سمنان قواره و درهم
سنگ ورقه‌ای زرد سمنان به صورت درهم و قواره موجود می‌باشد که شما می‌توانید به صورت متری و تنی سفارش دهید. به درخواست شما (سایز مد نظر شما) سنگ‌ها برش داده می‌شوند.

جهت مشاوره، اطلاع از قیمت و یا سفارش خود با مشاور ما در ارتباط باشید یا با شماره های زیر تماس بگیرید.

۰۹۱۲۳۲۶۰۷۹۸    –       ۰۹۱۲۳۴۷۷۸۱۷