سنگ ورقه‌ای زیتونی مشهد

معادن مشهد از تنوع بسیاری برخوردار می‌باشد به طوری که ۴۶ نوع ماده معدنی در این معادن شناسایی شده‌ است.

شناسایی این موارد شاید برای شما که با تور مشهد به این شهر سفر کرده باشید، می‌تواند جالب باشد.

معادن مشهد در سطح خاورمیانه منحصر به فرد است و معادنی زیادی همچون فیروزه نیشابور، کائولن گناباد، سنگ‌های الوان بجستان، سیلیس تربت جام و سنگ آهن خواف را در خود جای داده است.

طبق تحقیقات انجام شده، به علت رونق ساختمان سازی در سال های اخیر بیشتر معادن غیرفعال استان نیز فعال شده و اغلب معادن خاک صنعتی این استان که فعالیت زیادی نداشتند در حال حاضر مواد آن ها در صنایع کاشی و سرامیک صرف می‌شود.

به علاوه آن معادن اطراف مشهد مربوط به مصالح ساختمانی همچون سنگ لاشه، سیمان و فولاد بوده که فعالیت چشمگیری دارند.

علاوه بر سنگ ورقه‌ای مشکی مشهد و سنگ ورقه‌ای قرمز مشهد، سنگ ورقه‌ای زیتونی مشهد نیز یکی از سنگ‌هایی است که از معادن مشهد استخراج می‌شود.

به خاطر زیاد شدن درخواست‌ها برای این نوع سنگ‌ها استقبال مردم نیز روز افزون رو به افزایش می‌باشد.

به دلیل رو اوردن جهانیان به زندگی مدرن و طبیعی، طرز تفکر مردم امروزی نیز تغییر پیدا کرده است و سنگ‌ها را جزئی از ساخت‌وسازهای خود قرار داده‌اند.

سنگ‌های کوهستانی به دلیل زیبایی و مقاوم بودن توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده است، این سنگ ها در رنگ و جنس های مختلفی وجود دارند و بعضی از این سنگ ها مانند سنگ ورقه‌ای زیتونی مشهد، در بافت خود دارای چند رنگ می‌باشد و علاوه بر زیبایی منحصر به فردش در برار عوامل جوی بسیار مقاوم بوده و رنگ و کارایی خود را از دست نمی‌دهد.

سنگ ورقه‌ای زیتونی مشهد دارای انواع مختلفی همچون سنگ لاشه سنگ تخت، سنگ لایه لایه، سنگ ورقه‌ای و… می باشد.

این سنگ‌ها دارای ظاهر متفاوتی هستند و به اساس کارایی نیز با یکدیگر فرق دارند. برخی از این سنگ ها بر روی سطح خود رگه های گوناگون و متنوعی دارند که به سنگ لاشه ورقه‌ای شناخته می‌شوند.

تنوع رنگ در سنگ ورقه‌ای زیتونی مشهد نیز بسیاز مشاهده می‌شود سنگ لاشه زیتونی از استحکام بالایی بر خوردار است که در ساخت و ساز، نما و… بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد.

افراد زیادی برای کف‌پوش محوطه باغ خود از این سنگ زیبا خریداری می‌کنند .جلوه ساختمان با طرح و رنگ این سنگ‌ها بسیار زیبا می‌شود.

خرید این سنگ نسبت به زیبایی و کارایی که دارد بسیار به صرفه میباشد و فکر ضرر کردن در خرید این سنگ را از سر خود بیرون کنید.

سنگ ورقه‌ای زیتونی مشهد به صورت درهم و قواره از معادن استخراج می‌شود و شما می‌تواند از سنگ فروشی عزیزی با بهترین قیمت و کیفیت این سنگ زیبا و مقاوم را تهیه کنید.

سنگ ورقه‌ای زیتونی چه تفاوتی با لاشه آن دارد؟

این سوال یکی از مهمترین سوالاتی است که به فکر هر خریدار این سنگ می‌افتد.

ابتدا باید گفت که سنگ های ورقه‌ای، سنگ هایی هستند که دستخوش تغییر نمی‌شوند و به صورت طبیعی روانه بازار می‌شوند اما به سنگ‌های ورقه‌ای که شکسته شده اند و به سنگ‌های کوچک و نامنظم تبدیل شده‌اند را سنگ لاشه می‌گویند و کیفیت و قیمت کمتری نسبت به سنگ ورقه‌ای دارند.

قیمت این سنگ چقدر است؟

قیمت این سنگ نسبت به کارایی که دارد بسیار مناسب و به صرفه میباشد. امروزه به دلیل بالا و پایین شدن قیمت ها نمی‌توان حدس زد که چقدر باید برای خرید این سنگ هزینه کنید. شما می‌توانید با مشاوره ما در ارتباط باشید تا قیمت سنگ ورقه‌ای زیتونی مشهد را به اطلاع شما برساند.

ویژگی‌های سنگ ورقه‌ای زیتونی مشهد
  • دارا بودن چند رنگ خاص و زیبا
  • مقاوم بودن در برابر عوامل جوی
کابردهای سنگ ورقه‌ای زیتونی مشهد