سنگ ورقه‌ای سبز قم

مرکز قم، کویری پهناور به رنگ ماسه و خاک، کوه ها و تپه های صخره ای و سنگی و گاهی سفید رنگ، شورآبه های وسیع و نمکی که دشتی سفید رنگ را جلوه می کند، پهنه ای سرخ رنگ در جنوب غربی استان و دیگر منظره های متنوع، تصاویری هستند که می توان در یک سفر هوایی از جغرافیای قم ضبط و ثبت کرد.

این تنوع خاک، معادنی ارزشمند را در دل خود جای داده یکی از این معادن تازه کشف شده،معدن سنگ ورقه‌ای سبز قم می‌باشد. فعالیت این معدن به تازگی آغاز شده است و به خاطر کیفیت خوب سنگ هایی که استخراج میشود طرفداران زیادی پیدا کرده است.

سنگ ورقه ای سبز قم نیز به تازگی مورد بهره برداری قرار گرفته است و مورد استقبال قابل توجه قرار دارد.
هنوز پروژه های زیادی با آن کار نشده ولی میتوان گفت که این سنگ با وجود سابقه نه چندان طولانی، به خاطر کیفیت و مقاومتی که دارد طرفداران زیادی پیدا کرده است.

برای زیبا بخشیدن به حیاط و محوطه خود توصیه ما به شما استفاده از سنگ ورقه ای سبز قم می‌باشد و علاوه بر این موارد برای دیوارچینی، کف و نمای برخی اماکن میتوان از این سنگ خوش رنگ استفاده کرد.
به علت رنگ مناسب، به طور وسیعی می توان از آن بهره برداری نمود.

سنگ ورقه ای سبز قم علاوه بر زیبایی منحصر به فردش,خصوصیات زیادی دارد که میتواند توجه شما را به خود جلب کند.

اجرای ساخت‌وسازها به ویژه ساخت‌وساز هایی که در معرض هوای آزاد هستند با سنگ ورقه‌ای سبز قم، طول عمر بیشتری پیدا می‌کنند، زیرا اختلاف دمای روز، تغییرات فصلی و بارندگی موجب هوازدگی و ترک در سنگ ها می‌شود. در صورتی که سنگ از استحکام کافی برخوردار نباشد به دلیل تغییر شرایط آب‌وهوایی در زمان اندک دچار شکاف و شکستگی می‌گردد.پس استفاده از سنگ مرغوب در ساخت‌وسازه ها بسیار مفید و کاربردی می‌باشد، به ویژه در مکان‌های پر رفت و آمد باید به این موضوع توجه بیشتری کرد.

سنگ ورقه ای سبز قم ضخامت بالایی دارد و در (گرما و سرما) به خوبی ظاهر خود را حفظ میکند و توصیه میشود که هنگام یخبندان بر روی این سنگ نمک پاشی کنید تا همچنان از عمر طولانی آن بهره‌مند شوید.

قیمت این سنگ نسبت به کارایی که دارد بسیار مناسب است و شما میتوانید سنگ ورقه ای سبز قم را با بهترین قیمت و کیفیت از سنگ فروشی عزیزی تهیه کنید.

سنگ ورقه‌ای سبز قم چه تفاوتی با لاشه آن دارد ؟

این سوال یکی از مهمترین سوالاتی است که به فکر هر خریدار این سنگ می‌افتد.

ابتدا باید گفت که سنگ های ورقه‌ای، سنگ هایی هستند که دستخوش تغییر نمی شوند و به صورت طبیعی روانه بازار می شوند اما به سنگ های ورقه‌ای که شکسته شده اند و به سنگ های کوچک و نامنظم تبدیل شده اند را سنگ لاشه می‌گویند و کیفیت و قیمت کمتری نسبت به سنگ ورقه‌ای دارند.

سنگ مالون چیست ؟

سنگ های ورقه‌ای در صورتی که برش خورده و تغییراتی چون تراشکاری یا شکستن روی آن ها انجام شود، تحت عنوان سنگ مالون به بازار عرضه می شود و معمولا شکل مکعبی و ناهمسان دارند که معمولا پیمانکار ها با چکش و فرز قسمت های اضافی را جدا می‌کنند.

قیمت این سنگ ؟

قیمت این سنگ نسبت به کارایی که دارد بسیار مناسب و به صرفه میباشد. امروزه به دلیل بالا و پایین شدن قیمت ها نمی‌توان حدس زد که چقدر باید برای خرید این سنگ هزینه کنید. شما میتوانید با مشاوره ما در ارتباط باشید تا قیمت سنگ ورقه ای سبز قم را به اطلاع شما برساند.

ویژگی های سنگ ورقه ای سبز قم
  • سطح صاف و روشن
  • مقاومت بالا در برابر عوامل جوی
  • عمر طولانی
کاربرد های سنگ ورقه ای سبز قم