سنگ ورقه‌ای قهوه‌ای کاشان

سنگ ورقه‌ای قهوه‌ای کاشان یکی از مشهورترین سنگ های ایران است این سنگ  به دلیل دارا بودن ثبات رنگ، صیقل مناسب و چگالی بالا در اماکن داخلی و خارجی ساختمان استفاده می‌شود.

رتبه کیفی سنگ ورقه‌ای قهوه‌ای کاشان براساس شفافیت و یکنواختی است که معمولا سطح صاف و روشنی دارد و نسبت به سنگ دیگر قابل شناخت می‌باشد.

سنگ ورقه‌ای قهوه‌ای کاشان دارای مقاومت و طول عمر زیاد است و به همین دلیل در ساختمان سازی کاربرد فراوانی دارد و توجه مصرف‌کنندگان را به خود جلب کرده‌ است.

تنوع طرح، رنگ، نقش و نگار این سنگ نیز بسیار زیاد می باشد و دست خریداران را برای انتخاب و استفاده از این سنگ باز گذاشته  است.

پستی و بلندی های این سنگ در کنار صاف و رروشن بودن آن قطعا جذابیت ویژه ای به آن بخشیده که می‌تواند هر سلیقه ای را به سمت خود جذب نماید. البته این خصوصیات به شرطی حاصل می‌شود که انواع با کیفیت آن تهیه گردد.

این سنگ مرغوب برای اجرای کف و نما به کار می‌رود.

استحکام بالای این سنگ کاربری طولانی آن را بدون نیاز به مرمت تضمین می‌کند.

در موقع استخراج قواره ها بر اساس اندازه‌، ضخامت و رنگ دستچین می‌شوند. این سنگ ها بین 3 تا 10 سانتی‌متر ضخامت دارند.

قواره های ضخیم تر از 6 سانتیمتر به صورت تنی و درهم عرضه می‌شود.

قیمت سنگ ورقه‌ای قهوه ای کاشان نسبت به کارایی که دارد بسیار خوب و به صرفه می‌باشد و فکر ضرر کردن در خرید این سنگ را از فکر خود بیرون کنید.

قطعا وجود  این مزیت‌ها در سنگ قهوه‌ای کاشان، هر فردی را برای خرید و استفاده از این سنگ ها مجاب خواهد کرد. اگر اطلاعات دقیق ندارید، حتما در راستای تهیه سنگ ورقه‌ای قهوه ای کاشان با مشاورین ما مشورت داشته باشید.

سنگ فروشی عزیزی با داشتن (معدن ابوزیدآباد کاشان) این سنگ را با قیمت بسیار مناسب خدمت شما مشتریان عزیز به فروش می‌رساند.

سنگ ورقه‌ای قهوه‌ای کاشان چه تفاوتی با لاشه آن دارد ؟

این سوال یکی از مهمترین سوالاتی است که به فکر هر خریدار این سنگ می‌افتد.

ابتدا باید گفت که سنگ های ورقه‌ای، سنگ هایی هستند که دستخوش تغییر نمی شوند و به صورت طبیعی روانه بازار می شوند اما به سنگ های ورقه‌ای که شکسته شده اند و به سنگ های کوچک و نامنظم تبدیل شده اند را سنگ لاشه می‌گویند و کیفیت و قیمت کمتری نسبت به سنگ ورقه‌ای دارند.

سنگ مالون چیست ؟

سنگ های ورقه‌ای در صورتی که برش خورده و تغییراتی چون تراشکاری یا شکستن روی آن ها انجام شود، تحت عنوان سنگ مالون به بازار عرضه می شود و معمولا شکل مکعبی و ناهمسان دارند که معمولا پیمانکار ها با چکش و فرز قسمت های اضافی را جدا می‌کنند.

قیمت این سنگ ؟

قیمت این سنگ نسبت به کارایی که دارد بسیار مناسب و به صرفه میباشد. امروزه به دلیل بالا و پایین شدن قیمت ها نمی‌توان حدس زد که چقدر باید برای خرید این سنگ هزینه کنید. شما میتوانید با مشاوره ما در ارتباط باشید تا قیمت سنگ ورقه ای قهوه‌ای کاشان را به اطلاع شما برساند.

ویژگی‌های سنگ ورقه‌ای قهوه ای کاشان
 •  سطح صاف و روشن
 •  مقاومت بالا در برابر سرما و گرما
 •  قابلیت ورقه شدن
 •  قیمت بسیار مناسب
کاربرد های سنگ ورقه‌ای قهوه ای کاشان

سنگ ورقه‌ای قهوه‌ای دماوند

تقریبا می توان گفت سنگ ورقه‌ای قهوه‌ای دماوند جزء بهترین سنگ‌های ورقه‌ای در ایران است که استفاده از آن در مناطق تهران، دماوند و در کل محدوده معادن دماوند دارای قدمت طولانی است. همچنین این سنگ رنگ قهوه‌ای بسیار زیبا و پر رنگی  دارد.

سطح سنگ ورقه‌ای قهوه ای دماوند بسیار صاف است وقابلیت استفاده از آن در اجرای کف و اجرای نما و بدنه ساختمان و ویلا وجود دارد.

این سنگ ورقه ای دماوند در طیفی از رنگ های بین قهوه‌ای تا کرم تیره است.

به علت نزدیکی کلانشهر تهران و کرج استفاده از آن در بسیاری از سازه ای ساختمانی و پارک های کوهستانی زیاد شده است.

از این معادن سنگ ورقه ای دماوند‌، سنگ مالون نیز استخراج می شود که جداگانه برای دیوار چینی فروخته می‌شود.

قواره های درهم این سنگ که حدودا بیش از 10 سانتیمتر ضخامت دارد به صورت تنی وبرای فروش عرضه می‌گردد و قواره‌های نازک‌تر که بین 4 تا 10 سانت ضخامت دارند به صورت متری به فروش میرسد.

سنگ ورقه‌ای قهوه ای دماوند سنگی مقاوم در برابر عوامل جوی و یخبندان می‌باشد و مانند بسیاری از سنگ های ورقه‌ای می‌تواند تا حد امکان از یخزدگی طولانی محافظت شود و نمک پاشی صورت گیرد.

بعضی از سنگ های ورقه‌ای قهوه‌ای دماوند که از معدن استخراج می‌شوند بسیار ضخیم و کلفت می‌باشند که به آن مالون می‌گویند و این سنگ مالون قهوه‌ای نیز در اجرای دیوار و ستون و اجرای آبنما استفاده زیادی از این مالون می‌شود.

قیمت سنگ ورقه‌ای قهوه ای دماوند نسبت به کاربرد هایی که دارد بسیار به صرفه می‌باشد و ارزش خرید بالایی دارد و قیمت مالون این سنگ پایین تر از قیمت ورقه‌ای آن می‌باشد.

سنگ فروشی عزیزی با داشتن (معدن ایوانکی دماوند) این سنگ را با قیمت بسیار مناسب برای شما مشتریان عزیز به فروش می‌رساند.

سنگ ورقه‌ای قهوه‌ای دماوند چه تفاوتی با لاشه آن دارد ؟

این سوال یکی از مهمترین سوالاتی است که به فکر هر خریدار این سنگ می‌افتد.

ابتدا باید گفت که سنگ های ورقه‌ای، سنگ هایی هستند که دستخوش تغییر نمی شوند و به صورت طبیعی روانه بازار می شوند اما به سنگ های ورقه‌ای که شکسته شده اند و به سنگ های کوچک و نامنظم تبدیل شده اند را سنگ لاشه می‌گویند و کیفیت و قیمت کمتری نسبت به سنگ ورقه‌ای دارند.

سنگ مالون چیست ؟

سنگ های ورقه‌ای در صورتی که برش خورده و تغییراتی چون تراشکاری یا شکستن روی آن ها انجام شود، تحت عنوان سنگ مالون به بازار عرضه می شود و معمولا شکل مکعبی و ناهمسان دارند که معمولا پیمانکار ها با چکش و فرز قسمت های اضافی را جدا می‌کنند.

قیمت این سنگ ؟

قیمت این سنگ نسبت به کارایی که دارد بسیار مناسب و به صرفه میباشد. امروزه به دلیل بالا و پایین شدن قیمت ها نمی‌توان حدس زد که چقدر باید برای خرید این سنگ هزینه کنید. شما میتوانید با مشاوره ما در ارتباط باشید تا قیمت سنگ ورقه ای قهوه‌ای دماوند را به اطلاع شما برساند.

ویژگی سنگ ورقه‌ای قهوه‌ای دماوند
 • مقاومت بالا در برابر عوامل جوی
 • قابلیت ورقه شدن
 • سطخ صاف
 • قیمت بسیار مناسب
کاربرد سنگ ورقه‌ای قهوه‌ای دماوند
 • اجرای کف و محوطه سازی
 • اجرای آبنما
 • اجرای دیوار وستون
 • اجرای نمای ساختمان

در ویدیو زیر میتوانید نوع ورق کردن سنگ های قهوه‌ای دماوند توسط کارگرهای معدن مشاهده کنید، این کار نیاز به مهارت و تجربه کافی در ورق کردن انواع سنگ ها نیاز دارد تا سنگ ها خرد و یا نشکنند.

این سنگ ها بعد از ورقه شدن به صورت درهم و قواره جدا می‌شوند و به فروش می‌رسند.

سنگ ورقه‌ای قهوه‌ای کاشان قواره و درهم

سنگ ورقه‌ای قهوه‌ای دماوند قواره و درهم

سنگ های ورقه‌ای قهوه‌ای دماوند و کاشان به صورت درهم و قواره موجود می‌باشد که شما می‌توانید به صورت متری و تنی سفارش دهید. به درخواست شما (سایز مد نظر شما) سنگ‌ها برش داده می‌شوند.

جهت مشاوره، اطلاع از قیمت و یا سفارش خود با مشاور ما در ارتباط باشید یا با شماره های زیر تماس بگیرید

یا اینجا کلیک کنید.

7817 347 0912   –  0798 326 0912

برای دیدن نمونه کارهای بیشتر کلیک کنید