سنگ ورقه‌ای پرتفالی مشهد

برای زیبا سازی هر ساخت و سازی باید از سنگ های زیبا و مقاومی استفاده شود تا آن مکان ارزش و زیبایی خاصی به خود بگیرد.امروزه بیشتر مردم به سنگ های ساختمانی کوهستانی روی آورده‌اند و میتوان گفت تا حدودی این سنگ ها نیاز های شما را برآورده خواهد کرد. این سنگ ها معمولا به نام سنگ ورقه‌ای،لاشه و مالون شناخته می‌شوند و کاربرد های زیادی در اجرای کف و محوطه سازی، آبنما،دیوار و ستون و… دارند.

سنگ ورقه‌ای پرتقالی مشهد یکی از سنگ های خوش رنگ و با کیفیتی است که مورد استقبال طرفداران سنگ های کوهستانی قرار گرفته است و به خاطر قیمت بسیار مناسبی که نسبت به کارایی‌اش دارد از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد.

اگر به دنبال سنگی خوش رنگ و مقاوم برای نمای ساختمان و سنگفرش خود هستید ما سنگ ورقه‌ای پرتقالی مشهد را به شما توصیه میکنیم، مطمعن باشید از خرید این سنگ پشیمان نخواهید شد.

سنگ ورقه‌ای پرتقالی مشهد کیفیتی مناسب دارد و دارای طیف های رنگی مختلفی است. این سنگ‌ها علاوه بر مقاوم بودن، برای نما و مکان های سرپوشیده توصیه می‌شود.برخی سنگ ها به خاطر ویژگی های طبیعی به صورت ورقه ای و صفحه ای خرد می‌شود.این سنگ ها را سنگ ورقه ای می نامند.

از این سنگ ها بیشتر برای محوطه سازی پارک ها، زیباسازی باغ و ویلا به کار می رود.این سنگ معمولا برای نما توصیه می شود.به هر حال در صورت تمایل می توان از این سنگ برای کف حیاط در مناطق معتدل استفاده نمود.

سنگ ورقه‌ای پرتقالی مشهد چه تفاوتی با لاشه آن دارد ؟

این سوال یکی از مهمترین سوالاتی است که به فکر هر خریدار این سنگ می‌افتد.

ابتدا باید گفت که سنگ های ورقه‌ای، سنگ هایی هستند که دستخوش تغییر نمی شوند و به صورت طبیعی روانه بازار می شوند اما به سنگ های ورقه‌ای که شکسته شده اند و به سنگ های کوچک و نامنظم تبدیل شده اند را سنگ لاشه می‌گویند و کیفیت و قیمت کمتری نسبت به سنگ ورقه‌ای دارند.

سنگ مالون چیست ؟

سنگ های ورقه‌ای در صورتی که برش خورده و تغییراتی چون تراشکاری یا شکستن روی آن ها انجام شود، تحت عنوان سنگ مالون به بازار عرضه می شود و معمولا شکل مکعبی و ناهمسان دارند که معمولا پیمانکار ها با چکش و فرز قسمت های اضافی را جدا می‌کنند.

قیمت این سنگ ؟

قیمت این سنگ نسبت به کارایی که دارد بسیار مناسب و به صرفه میباشد. امروزه به دلیل بالا و پایین شدن قیمت ها نمی‌توان حدس زد که چقدر باید برای خرید این سنگ هزینه کنید. شما میتوانید با مشاوره ما در ارتباط باشید تا قیمت سنگ ورقه ای پرتقالی مشهد را به اطلاع شما برساند.

ویژگی‌های سنگ ورقه‌ای پرتقالی مشهد
  • طول عمر زیاد
  • سطح صاف
  • دارای چند رنگ زیبا
کابرد سنگ ورقه‌ای پرتقالی مشهد

سنگ ورقه‌ای پرتفالی مشهد قواره و درهم
سنگ ورقه‌ای پرتقالی مشهد به صورت درهم و قواره موجود می‌باشد که شما می‌توانید به صورت متری و تنی سفارش دهید. به درخواست شما (سایز مد نظر شما) سنگ‌ها برش داده می‌شوند.

جهت مشاوره، اطلاع از قیمت و یا سفارش خود با مشاور ما در ارتباط باشید یا با شماره های زیر تماس بگیرید.

۰۹۱۲۳۲۶۰۷۹۸    –       ۰۹۱۲۳۴۷۷۸۱۷