سنگ ورقه‌ای مشکی میگون

امروزه بیشتر مردم به سنگ های ساختمانی روی آورده‌اند که بیشترین مصرف سنگ در صنعت ساختمان‌سازی است این سنگ‌ها علاوه بر مقاومت بالا، زیبایی خاص خود را دارند. سنگ مشکی میگون نیز این خصوصیات را دارد و جزو سنگ‌های مورد علاقه مردم می‌باشد.

سنگ مشکی میگون یکی از زیباترین سنگ های ورقه‌ای ایران است که کاربردهای متفاوتی دارد به طور مثال از این نوع سنگ در دیوار و ستون و محوطه‌سازی باغ‌ها و ویلاها مورد استفاده قرار می‌گیرد که زیبایی زیادی به ملک و ساختمان شما می‌دهد. از این نوع سنگ در شهرسازی نیز به دلیل مقاومت بسیاز زیاد استفاده می‌شود.

این سنگ‌ها معمولا جزء سنگ‌های تزیینی نیستند و برای این موارد به کارگرفته نمی‌شوند زیرا این سنگ‌ها حاوی کانی‌هایی است که قابل تفکیک و مقرون به صرفه نیست پس بیشتر در صنایع  مثل محوطه‌سازی، راه‌سازی و برای این گونه موارد مورد استفاده قرار می‌گیرد.

سنگ ورقه‌ای مشکی میگون یکی از بهترین سنگ‌های مقاوم ایران است که معمولا ورقه ای و تکه‌ای وجود دارد که قطعه‌های آن هم‌اندازه و مرتب نیستند اما مقاومت این نوع سنگ بسیار بالا است.

سنگ ورقه‌ای مشکی میگون زیبایی منحصر به فردی دارد که با درست نصب کردن آن زیبایی منزل شما را چندین برابر می‌کند.

لازم به ذکر است که سنگ ورقه‌ای مشکی میگون در اثر رطوبت و قرار گرفتن در معرض آفتاب طولانی، گاهی سطوح این سنگ کمی تغییر رنگ می‌یابد اما این خرابی به داخل سنگ وارد نمی‌شود و سالم باقی می‌ماند.

سنگ ورقه‌ای مشکی میگون دارای قواره‌های بزرگ است و هم به صورت متر مربعی و هم به صورت تنی بارگیری و فروخته می‌شود.

هزینه تهیه این سنگ نسبت به بقیه سنگ ها بالاتر می‌باشد و همچنان با قیمت بالایی که دارد یکی از سنگ‌های مورد علاقه مردم است. شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت سنگ مشکی میگون با مشاور‌های ما در ارتباط باشید یا با ما تماس بگیرید.

سنگ ورقه‌ای مشکی میگون چه تفاوتی با لاشه آن دارد؟

این سوال یکی از مهمترین سوالاتی است که به فکر هر خریدار این سنگ می‌افتد.

ابتدا باید گفت که سنگ های ورقه‌ای، سنگ هایی هستند که دستخوش تغییر نمی‌شوند و به صورت طبیعی روانه بازار می‌شوند اما به سنگ‌های ورقه‌ای که شکسته شده اند و به سنگ‌های کوچک و نامنظم تبدیل شده‌اند را سنگ لاشه می‌گویند و کیفیت و قیمت کمتری نسبت به سنگ ورقه‌ای دارند.

سنگ آجری چیست؟

به سنگ های ورقه‌ای که خرد و شکسته شده‌اند و به سنگ های کوچکتری مانند آجر تبدیل شده‌اند را سنگ آجری می‌گویند و فقط سنگ مشکی میگون و مشهد از نوع آجری دارند و این سنگ های آجری قیمت بسیار پایینی دارند و در اجرای شومینه، کف و دیوار می‌توان از این ها استفاده کرد.

قیمت این سنگ چقدر است؟

قیمت این سنگ نسبت به کارایی که دارد بسیار مناسب و به صرفه میباشد. امروزه به دلیل بالا و پایین شدن قیمت ها نمی‌توان حدس زد که چقدر باید برای خرید این سنگ هزینه کنید. شما میتوانید با مشاوره ما در ارتباط باشید تا قیمت سنگ ورقه‌ای مشکی میگون را به اطلاع شما برساند.

ویژگی‌های سنگ ورقه‌ای مشکی میگون
  • استحکام بالا نسبت به سنگ‌های دیگر
  • طول عمر زیاد
  • سطح صاف
کابرد سنگ ورقه‌ای مشکی میگون

سنگ ورقه‌ای مشکی مشهد

سنگ ورقه‌ای مشکی مشهد یکی دیگر از سنگ هایی است که توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده است از استحکام بالایی برخوردار می‌باشد.

سنگی مقاوم در برابر عوامل جوی و یخبندان به حساب می آید و در صورت زیر سازی مناسب سال‌ها دوام می‌آورد.

سنگ ورقه‌ای مشکی مشهد رنگ نوک مدادی تیره تا مشکی دارد و در برابر نور خورشید، برف و باران تغییر بافت و رنگ نمی‌دهد.

ضخامت متوسط قواره های این سنگ ۶ تا ۱۰ سانتی‌متر است. این سنگ‌ها دارای قواره‌های بزرگ می‌باشد ولی به صورت درهم و تنی به فروش می‌رسد.

هر تن از این سنگ به طور میانگین ۶ مترمربع را فرش می‌کند.

هزینه تهیه سنگ ورقه‌ای مشکی مشهد نسبت به بقیه سنگ ها بالاتر میباشد و همچنان با قیمت بالایی که دارد یکی از سنگ های مورد علاقه مردم است. شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت سنگ مشکی مشهد با مشاورهای ما در ارتباط باشید یا با ما تماس بگیرید.

سنگ ورقه‌ای مشکی مشهد چه تفاوتی با لاشه آن دارد؟

این سوال یکی از مهمترین سوالاتی است که به فکر هر خریدار این سنگ می‌افتد.

ابتدا باید گفت که سنگ های ورقه‌ای، سنگ هایی هستند که دستخوش تغییر نمی شوند و به صورت طبیعی روانه بازار می شوند اما به سنگ های ورقه‌ای که شکسته شده اند و به سنگ های کوچک و نامنظم تبدیل شده اند را سنگ لاشه می‌گویند و کیفیت و قیمت کمتری نسبت به سنگ ورقه‌ای دارند.

سنگ آجری چیست؟

به سنگ های ورقه‌ای که خرد و شکسته شده‌اند و به سنگ های کوچکتری مانند آجر تبدیل شده‌اند را سنگ آجری می‌گویند و فقط سنگ مشکی میگون و مشهد از نوع آجری دارند و این سنگ های آجری قیمت بسیار پایینی دارند و در اجرای شومینه، کف و دیوار می‌توان از این ها استفاده کرد.

قیمت این سنگ؟

قیمت این سنگ نسبت به کارایی که دارد بسیار مناسب و به صرفه می‌باشد. امروزه به دلیل بالا و پایین شدن قیمت ها نمی‌توان حدس زد که چقدر باید برای خرید این سنگ هزینه کنید. شما می‌توانید با مشاوره ما در ارتباط باشید تا قیمت سنگ ورقه‌ای مشکی مشهد را به اطلاع شما برساند.

ویژگی‌های سنگ ورقه‌ای مشکی مشهد
  • استحکام بالا نسبت به سنگ‌های دیگر
  • طول عمر زیاد
  • مقاومت بالا در برابر عوامل جوی
کابرد سنگ ورقه‌ای مشکی مشهد
  • اجرای آبنما
  • اجرای بدنه دیوار و ستون
  • اجرای کفپوش
  • اجرای نمای ساختمان
سنگ ورقه‌ای مشکی میگون قواره و درهم
سنگ ورقه‌ای مشکی مشهد قواره و درهم
سنگ ورقه‌ای مشکی میگون و مشهد به صورت درهم و قواره موجود می‌باشد که شما می‌توانید به صورت متری و تنی سفارش دهید. به درخواست شما (سایز مد نظر شما) سنگ‌ها برش داده می‌شوند.

جهت مشاوره، اطلاع از قیمت و یا سفارش خود با مشاور ما در ارتباط باشید یا با شماره های زیر تماس بگیرید.

 یا اینجا کلیک کنید.

7817 347 0912   –  0798 326 0912